Preskoči na glavni sadržaj
Zatvori

Predsjednik Vlade na uručivanju ključeva korisnicima i obilježavanju Dana Grada Siska

Predsjednik Vlade Andrej Plenković sudjelovat će na svečanosti dodjele ključeva korisnicima novoizgrađene zamjenske poslovno-stambene zgrade u Sisku, u srijedu, 3. lipnja 2026., u 14.30 sati (Ul. Hrvatskog narodnog preporoda, ulaz 6).

Potom će, u 15.30 sati, sudjelovati na svečanoj sjednici Gradskog vijeća u povodu obilježavanja Dana Grada Siska (Hotel Panonija).
 
U obje prigode predviđeno je obraćanje predsjednika Vlade, uz kojeg će biti potpredsjednik Vlade i ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved i potpredsjednik Vlade i ministar prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine Branko Bačić.

Slične vijesti